Stocznia kajakowa nad KrutyniąW projekcie mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności.

Program przewiduje organizację pięciodniowych warsztatów, podczas których uczestnicy - pod opieką instruktorów i wolontariuszy - będą budować kanadyjki (kanu). Następnie odbędzie się spływ kajakowy Krutynią.
 
Program będzie wzbogacony o spotkania w Domu Pracy Twórczej Igora Newerlego w Zgonie, prezentacje dotyczące historii kajakarstwa, pokaz technik używanych w kajakarstwie grenlandzkim.
 
Organizatorzy pokrywają koszty noclegów, wyżywienia, organizacji wszystkich zajęć. Dojazd do Rucianego-Nidy lub Pisza na koszt własny.
Obiekt, w którym będzie realizowany program nie jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
 
Jednocześnie informujemy, że w programie mogą wziąć udział wolontariusze, których zadaniem będzie udział we wszystkich zajęciach i wspieranie niepełnosprawnych uczestników projektu.
 
Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Na przełomie lipca i sierpnia skontaktujemy się z wszystkimi zainteresowanymi osobami. Lista uczestników projektu zostanie ustalona na podstawie rozmów przeprowadzonych z wszystkimi zainteresowanymi.

Formularz zgłoszeniowy:


<< powrót