Kurs instruktora NW KiMDobra wiadomość dla zainteresowanych. Kurs instruktora NW Fundacji KiM jest bezpłatny!
Można go rozpocząć w dowolnym momencie. Wystarczy powiadomić nas, że jest się zainteresowanym udziałam w szkoleniu. Po otrzymaniu e-maila z informacją o przyjęciu w poczet kursantów - rozpoczynacie Państwo  realizację programu, który składa się z pięciu etapów.   

 

Etap I: przejść z kijami minimum 500 km rejestrując trasy przy pomocy jednego z bezpłatnych programów     treningowych, np.Endomondo.

Etap II: brać udział w treningach organizowanych w Puszczy Kampinoskiej. Informacja o terminach spotkań znajduje się na naszej stronie w Aktualnościach.

Etap III: wystartować w zawodach Pucharu Polski organizowanych przez Polską Federację Nordic Walking.  Podczas zawodów niezależni sędziowie Nordic Walking zweryfikują technikę kandydatki lub kandydata.

Etap IV: prowadzić pod kontrolą instruktora zajęcia / treningi z uczestnikami projektów NW realizowanych przez Fundację KiM.

Etap V: zaliczyć rozmowę egzaminacyjną z naszymi instruktorami  - materiały teoretyczne dostępne są w internecie i biblioteczce Fundacji KiM.


Uwaga istotna dla kandydatów. W trakcie zaliczania kolejnych etapów zorganizujemy odpłatny kurs pierwszej pomocy. Osoby, które będą posiadały aktualne zaświadczenie o ukończeniu KPP nie będą zobowiązane do wzięcia udziału w szkoleniu. 


Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków Pani lub Pan otrzyma certyfikat wystawiony przez Fundację Promocji Rekreacji KiM. Doświadczenie uczy nas, że wieloetapowy proces szkoleniowy jest skuteczny i w efekcie końcowym sprawia dużą satysfakcję osobie, która go ukończyła.
 
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania e-maila na adres [email protected] z dopiskiem Instruktor NW.