Testy kajaków i itp

Szanowni Państwo!

Stworzyliśmy ten dział mając nadzieję, że z czasem będzie on stanowił źródło praktycznej wiedzy dla osób, które planują zakup używanego lub nowego kajaka. Część opisanych kajaków to nasze prywatne łódki lub kajaki stanowiące własność Fundacji KiM. Liczymy, że po pewnym czasie, będziemy mogli oceniać inne kajaki, które dostępne są na, szeroko rozumianym, kajakowym rynku. Zebrane opinie prezentujemy na podstronie.

Zależy nam również na tym, aby komunikacja była wielostronna. Liczymy na opinie / komentarze, nie tylko tych którzy produkują i sprzedają kajaki. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo trochę czasu i podzielicie się swoimi opiniami na temat kajaków, którymi można pływać po dużych rzekach, jeziorach oraz morzach. Nasz formularz jest do Waszej dyspozycji. Po jego wypełnieniu prosimy o przesłanie e-mailem kontaktu do siebie w celu zadania ewentualnych pytań dodatkowych.

Zapraszamy do współpracy
Fundacja KiM