Wyprawy i inne 2009

Projekt: Bezpłatne warsztaty budowy kajaków i spływy kajakowe szlakiem portów rzecznych Warszawy - spotkanie 2 (2009-08-15 - 2009-08-16)

- Instruktorzy, ratownik, przewodnik z KiM
oraz: Mieszkańcy Warszawy. KiM: instruktorzy, ratownik, przewodnik i koordynator

W sobotę 15 sierpnia 2009 r. na terenie Komisariatu Policji Rzecznej 20 osobowa grupa uczestników warsztatów pod okiem doświadczonych instruktorów fundacji "KiM" zbudowała trzy kajaki grenlandzkie. Chęci i umiejętności uczestników warsztataów zaskoczyły nawet instruktorów. Następnego dnia, czyli w niedzielę,  wszyscy budowniczy popłynęli szlakiem warszawskich portów rzecznych.

Informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie fundacji KiM

Projekt „Rzeki bez granic – warsztaty dla warszawiaków z budowy kajaków zakończone spływami kajakowymi po warszawskim odcinku Wisły" jako zadanie publiczne przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Katarzyna Słowik
Koordynator Projektów
Fundacja Promocji Rekreacji, "KiM"
tel. 22/751-44-57 lub 666-856-282

Poniżej prezentujemy zdjęcia Kasi Słowik i Kazika Rabińskiego.