Wyprawy i inne 2009

Projekt: Bezpłatne warsztaty budowy kajaków i spływy kajakowe szlakiem portów rzecznych Warszawy - spotkanie 1 (2009-08-08 - 2009-08-09)

- Instruktorzy, ratownik, przewodnik z KiM
oraz: Mieszkańcy Warszawy. KiM: instruktorzy, ratownik, przewodnik i koordynator

Pierwsze kajaki grenlandzkie zostały zbudowane przez warszawian!

W sobotę 8 sierpnia 2009 r. na terenie Komisariatu Policji Rzecznej 20 osobowa grupa uczestników warsztatów pod okiem doświadczonych instruktorów fundacji "KiM" zbudowała pierwsze grenlandzkie kajaki. W niedziele wszyscy budowniczy popłynęli szlakiem warszawskich portów rzecznych. Piękna pogoda, ciekawe opowieści przewodnika oraz przeprawa przez Śluzę Żerań sprawiły, że spływowicze dopłyneli zadowoleni .
Fundacja Promocji Rekreacji "KiM" zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach i spływie.

Informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie fundacji KiM

Projekt „Rzeki bez granic – warsztaty dla warszawiaków z budowy kajaków zakończone spływami kajakowymi po warszawskim odcinku Wisły" jako zadanie publiczne przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Poniżej prezentujemy zdjęcia autorstwa Kasi Słowik, Kazika Rabińskiego oraz Tomasza Hajduka.

Katarzyna Słowik
Koordynator Projektów
Fundacja Promocji Rekreacji, "KiM"
tel. 22/751-44-57 lub 666-856-282