XXIV Bieg Niepodległości (2012-11-11 - 2012-11-11)

- Krzysztof Stańczak (KS)
- Bartek Chyczewski (BCh)
- Artur Michalski (AMi)
- Adam Kwaśniewski

XXIV Bieg Niepodległości już za nami. Fundację KiM reprezentowaliśmy we czterech: Adam Kwaśniewski, Krzysiek Stańczak, Bartek Chyczewski i Artur Michalski.

Ten 10-cio kilometrowy bieg – był niezapomnianym dla mnie przeżyciem. 11.XI – start o godzinie 11.11.Bez względu na poglądy, kolor koszulki i stronę ulicy, którą się przemieszczaliśmy - lewą, czy też prawą… Wszyscy razem utworzyliśmy olbrzymią biało-czerwoną flagę biegnącą przez Warszawę. To mi się najbardziej podobało – była radość z samego biegu i duma, że wziąłem w nim udział wraz z prawie ośmioma tysiącami biegaczy, rolkarzy i chodziarzy. Bez najmniejszego problemu z tym, że jedni biegną w białych a inni w czerwonych koszulkach. Część po lewej inni prawą stroną… najważniejsza w tym dniu była wolność i radość!

Artur Michalski