Szkolenie - Barwy jesieni na Kanale Żerańskim (2011-10-16)

- Instruktorzy, ratownik, przewodnik z KiM
oraz: Wolny nabór

Zakończyliśmy pierwszą niedzielną imprezę z nowego cyklu: Barwy jesienie nad Kanałem Żerańskim - spływy szkoleniowe połączone z rowerowymi imprezami na orientację.  Trasa kajakowa i rowerowa wiodła z filii KS Spójnia do Nieporętu (17 km). Kajakarzom, którzy płyneli spacerowym tempem przepłynięcie tego odcinka zajęło 4 godziny. Po dopłynięciu do wyznaczonego miejsca nastąpiła zamiana środków transportu. Spływowicze wsiedli na rowery i wzięli udział w imprezie na orientację . Kajaki z osprzętem zapewniała Fundacja KiM. Rowery przywozili uczestnicy we własnym zakresie - my zapewniliśmy transport. Projekt zakończył się przed 18:00.

Prezentujemy raport z badania satysfakcji uczestników:

Jak oceniasz pomysł i realizację tego projektu?
bardzo dobra   8 100%
dobra   0 0%
nie dotyczy   0 0%
Jak oceniasz zaangażowanie kadry instruktorów realizujących ten projekt.
bardzo dobra   8 100%
dobra   0 0%
niedostateczna   0 0%
Jak oceniasz jakość organizacyjną projektu?
bardzo dobra   7 88%
dobra   1 13%
niedostateczna   0 0%

Co dał Ci udział w projekcie?
Ból mięśni i poczucie zadowolenia. Wspaniale było popłynąć w dwie strony. Szkoda że guma jaka złapałem wyeliminowała mnie z części rowerowej imprezy... Za to poćwiczyłem płyniecie pod słońce...wreszcie całość Kanału Żerańskiegomokro :-) nauczyłam się zupełnie innej technika wiosłowania wykończona ale usatysfakcjonowana naprawdę baaaardzo miłe i troskliwe towarzystwo Kolejne ciekawe doświadczenie, wzbogacenie wiedzy i umiejętności kajakarskich, odkrycie nieznanej z perspektywy wody części Warszawy i okolic.Kolejną dawkę kontaktu z naturą, tym razem poszerzoną o wariant leśny (rower). Spotka...

Jak oceniasz walory turystyczne Kanału Żerańskiego?
Jestem zaskoczony jak dobrze płynęło mi się kanałem. Poza miejscami w których pływały jakieś plamy patyków i zieleni, można się było bezpiecznie i pewnie rozpędzićwidać duże pole do popisu dla władz lokalnych. Brzeg pozostawiony sam sobie, a bardzo atrakcyjny w połączeniu kajakowo-rowerowymbardzo ładny - nie licząc wędkarzyPiękna przyroda, wspaniałe widoki drzew oświetlonych jesiennymi promieniami słońca odbijających się w stojącej wodzie kanału. Wiele ciekawych "historycznych" budowli. Bardzo ciekawe miejsce. Łatwo dostępny "kawałek wody" do popływania kajakiem. Szkoda tylko, że w wodzi..

Poniżej prezentujemy relację zdjęciową:

spływ kanałem żerańskim, kajakarstwo nizinne