Marcin_Chodorowski (MC)

W 2003 został fundatorem i prezesem Fundacji Promocji Rekreacji KiM.

Uprawiam kajakarstwo zwałkowe, długodystansowym i morskim. Organizuję i prowadzę w Polsce i Turcji szkolenia  z kajakarstwa morskiego. Jestem zafascynowany kajakami grenlandzkimi, które powstają podczas warsztatów organizowanych przez KiM. Niedawno zostałem miłośnikiem rodzinnych kanadyjkowych (kanu) spływów połaczonych z tipingiem.

W najbliższych latach chciałbym:
- wspólnie z członkami KiM-u rozwijać naszą grupę z myślą o osobach, które chcą poznawać różne rodzaje kajakarstwa turystycznego;

- rozwinąć na większą skalę współpracę KiM-u z kajakowymi klubami  rozsianymi po całym świecie;

- dalej rozwijać Szkółkę Kajakową KiM;

- promować sztukę budowy i pływania kajakami grenlandzkimi;

- promować tipping połaczony z  rodzinnymi spływami kanadyjkami.

Trener i coach biznesu, instruktor kajakarstwa, Polski System Klasyfikacji Kajakowej - 4N, członek British Canoe Union -
4 Star Sea Kayak BCU, ratownik WOPR, sternik motorowodny. Instruktor Nordic Walking.  Rekreacyjnie uprawiam jazdę na rolkach oraz pływanie.

Kontakt:

602-399-238