Projekty KiM 2014

Projekty Fundacji KIM, które otrzymały wsparcie finansowe:

1. Senior zdrowy i aktywny. Realizacja od maja do października. Działanie współfinansowane przez  Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej - program ASOS.

2. Warszawskie stocznie kajakowe - program edukacji wiślanej.  Realizacja od maja do października. Działanie współfinansowane przez Urząd m.st. Warszawy.

3. Stocznia kajakowa Łomianki. Realizacja od maja do września br. Działanie współfinansowane przez  UM Łomianki.

4. Dolina Środkowej Wisły - spływy kajakowe z Łomianek do Twierdzy Modlin. Realizacja sześciu spływów edukacyjnych w okresie od maja do września br. Działanie współfinansowane przez  UM Łomianki.

5. Nordic walking w Puszczy Kampinoskiej - bezpłatne zajęcia dla mieszkańców Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Realizacja od kwietnia do września br. Działanie współfinansowane przez  Powiat Warszawski Zachodni.

6. Zostań ptasim deweloperem - warsztaty dla mieszkańców Gminy Łomianki. Realizacja w kwietniu. Wsparcie finansowe z UM Łomianki.

7. Zostań ptasim deweloperem - warsztaty dla mieszkańców Gminy Izabelin. Realizacja w kwietniu. Wsparcie finansowe z UG Izabelin we współpracy z Kampinoskim Parkiem Narodowym.

8. Zostań pogromcą komarów - warsztaty dla mieszkańców Gminy Łomianki. Realizacja w kwietniu. Wsparcie finansowe z UM Łomianki we współpracy z Kampinoskim Parkiem Narodowym.

Projekty realizowane w oparciu o środki własne.

1. Historia kajakarstwa grenlandzkiego. Cykl warsztatów dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3. Termin realizacji kwiecień - grudzień br.

2. Zostań pogromcą komarów - warsztaty dla mieszkańców Gminy Izabelin. Realizacja w maju. Działanie we  współpracy z Kampinoskim Parkiem Narodowym.

3. Dzień skandynawski w Warszawie. Warsztaty z historii kajakarstwa grenlandzkiego oraz nordic walking.

4. Piknik w Lemon Tree - prezentacja kajaków grenlandzkich, kanu oraz kajaków żaglowych P48 zbudowanych na warsztatach szkutniczych Fundacji KIM.

5. Piknik w ogródku jordanowskim w łomiankach - prezentacja kajaków grenlandzkich, kanu oraz kajaków żaglowych P48 zbudowanych na warsztatach szkutniczych Fundacji KIM.

6. Zostań pogromcą nietoperzy - piknik w firmie PROFIX - rodzinne budowanie budek dla nietoperzy.

7. Stocznia kajakowa Fundacji KIM - przy budynku naszej fundacji powstała szkutnia, w której będą prowadzone rodzinne warsztaty z budowy kajaków i kanu.