KiM Team Łomianki - 2014

Zapraszamy Państwa do udziału w nordicowych spotkaniach.

Udział w tych spotkaniach jest bezpłatny, dobrowolny i na własną odpowiedzialność. Każdy uczestnik deklaruje dobry stan zdrowia, który umożliwia jej / jemu udział w marszach Nordic Walking.

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego ułatwi nam kontakt z Państwem.
Informacje na temat najbliższego spotkania (poziomu zaawansowania oraz trasy) będą publikowane na naszej stronie oraz wysyłane na podany przez Państwa adres e-mailowy.

Miejsce spotkań grupy KiM Team Łomianki : parking leśny w Dąbrowie Leśnej przy ulicy Kampinoskiej przy tablicach informacyjnych KPN.

Wyświetl większą mapę

Istnieje możliwość wypożyczenia fundacyjnych kijów do Nordic Walking. W tym celu prosimy o bezpośredni kontakt z Marcinem Chodorowskim tel. 602-399-238; marcin@fundacjakim.pl

Trasa: w zależności od możliwości i doświadczenia uczestników. Zaczynamy od tras 7 kilometrowych i stopniowo wydłużamy je do 15 kilometrów lub staramy się poprawiać średni czas przejścia wyznaczonej trasy.

Kliknij aby zobaczyć przykładowe trasy naszych marszów.