Lista uczestników IX edycji



  

Lista osób, które wypełniły formularz
IX edycja Szkółki Kajakowej KiM
7 stycznia - 2 marca 2013
Lp. Imię i nazwisko Trening
  Ania Ostapowicz Instruktorka
1 Grzegorz Boboli poniedziałek - grupa średnio
2 Łukasz Wrzeszcz poniedziałek - grupa średnio
3 Marcin Stefaniuk poniedziałek - grupa średnio
4 Marek Mazur poniedziałek - grupa średnio
5 Łukasz Wenda poniedziałek - grupa średnio
6 Maciej Szafran poniedziałek - grupa średnio
 7 Ania Pawelec poniedziałek - grupa średnio
 8 Robert Michalak poniedziałek - grupa średnio
9    
     
  Marcin Chodorowski Instruktor
1 Adam Wąs wtorek - grupa instruktorska, 
2 Anna Ostapowicz wtorek - grupa instruktorska
3 Hipolit Wisniewski wtorek - grupa instruktorska
4 Jacek Pawlak wtorek - grupa instruktorska
5 Przemysław Fiutowski wtorek - grupa instruktorska
6 Sławomir Biliński wtorek - grupa instruktorska
7 Tomasz Kurach wtorek - grupa instruktorska
8    
 9    
     
  Tomasz Mąka Instruktor
1 Anna Ostapowicz środa - grupa początkująca i średnio
2 Piotr Gajgier środa - grupa początkująca i średnio
3 Agnieszka Grodź środa - grupa początkująca i średnio
4 Agnieszka Uklańska środa - grupa początkująca i średnio
5 Maciej Karwowski środa - grupa początkująca i średnio
 6 Tomasz Nowiński środa - grupa początkująca i średnio
 7 Paweł Zimoch środa - grupa początkująca i średnio
8    
9    
     
  Marcin Chodorowski Instruktor
1 Hipolit Wisniewski piątek rodzice z dziećmi - ratownictwo
2 Marta Śmielewicz piątek rodzice z dziećmi - ratownictwo
3 Tomasz Mąka piątek rodzice z dziećmi - ratownictwo
4 Adam Wąs piątek rodzice z dziećmi - ratownictwo
5 Grzegorz Kasprowicz piątek rodzice z dziećmi - ratownictwo
6 Piotr Żurek piątek rodzice z dziećmi - ratownictwo
7 Agata Gładysz piątek rodzice z dziećmi - ratownictwo
8 Maciej Sawicki piątek rodzice z dziećmi - ratownictwo
9 Robert Michalak piątek rodzice z dziećmi - ratownictwo
10 Tomasz Kołodziejczyk piątek rodzice z dziećmi - ratownictwo
11 Paweł Jakomulski piątek rodzice z dziećmi - ratownictwo
     
     

 

 

 

Lista osób, które wypełniły formularz zgłoszeniowy - VIII edycja Szkółki KiM

Treningi rozpoczyjaną się od 15 października do 15 grudnia 2012 roku.

 

Lp. Imię i nazwisko Proszę wpisać preferowany dzień treningów.   
  Anna Ostapowicz Instruktorka  
       
1 Łukasz Wenda poniedziałek - grupa początkująca 15/10; 30; 5/11;-; 19;-;10/12;  -
2 Łukasz Wrzeszcz poniedziałek - grupa początkująca -; 22; 30; 5/11;12;19;26;3/12;10/12;  ok
3 Paweł Zimnoch poniedziałek - grupa początkująca 15/10; 22; 30; 5/11;12;19;26;3/12;10;  1/2
4 Marcin Stefaniuk poniedziałek - grupa początkująca 15/10; 22; 30; 5/11;12;19;26;3/12;10;  ok
5 Maciej Szafran poniedziałek - grupa początkująca 15/10; 23; 30; 5/11; 31;12;19;-;3/12;10;  ok
6 Robert Muchalak i syn poniedziałek - grupa początkująca 15/10; -; 30; 5/11;12;19;26;3/12;10; OK
7 Joanna Węgrzyn poniedziałek - grupa początkująca -; -; 30; 5/11;26;3/12;  ?
8 Grzegorz Boboli poniedziałek - grupa początkująca -; -; 30; 5/11; 31;12;17; 19;-;-;10/12;  4
9  Agnieszka Szuryga poniedziałek - grupa początkująca 17/10; 31/10; 5/11; 31;12;19;26;3/12;10; OK
       
  Tomasz Mąka Instruktort 17;24; 31;  
1 Jarosław Karcz środa - grupa początkująca - ;  OK
2 Hanna Adamska środa - grupa początkująca 17/10;24;14;22;  OK
3 Grzegorz Krowicki środa - grupa początkująca 17/10; 30;-;  OK
4 Sławomir Świderski środa - grupa początkująca - 31;  OK;
5 Piotr Gajgier środa - grupa początkująca 17/10;24;14;22;  OK;
6 Maciej Karwowski środa - grupa początkująca 17/10;24; 31;14;22;  OK
       
  Marcin Chodorowski Instruktor 16;23;31; 6/11  
1 Przemysław Fiutowski wtorek - grupa zaawansowana 16/10;23;31; 6/11;13;20;-;  OK
2 Artur Michalski wtorek - grupa zaawansowana 16/10;-;31; 6/11;-;-;4/12;  OK
3 Jacek Pawlak wtorek - grupa zaawansowana 16/10;23;31; 6/11;13;20;-;  
4 Hipolit Wiśniewski wtorek - grupa zaawansowana 16/10;23;31; 6/11;13;20;4/12;  
5 Adam Wąs wtorek - grupa zaawansowana  16/10;23;31;-;13;20;-;  OK
6 Sławomir Biliński wtorek - grupa zaawansowana  16/10;23;-;-;-;-;4/12;  
7 Katarzyna Dąbrowska wtorek - grupa zaawansowana  16/10;23;31; 6/11;-;4/12;  OK
8 Tomasz Mąka wtorek - grupa zaawansowana  16/10;23;31; 6/11;-;-;  OK
9 Anna Ostapowicz wtorek - grupa zaawansowana  16/10;23;31; 6/11;13;20;-;  OK
10 Martin wtorek - grupa zaawansowana  ;-;-;31; -;13;-;-;-;  
11 Tomasz Kurach wtorek - grupa zaawansowana  ;-;-;-; 6/11;13;-;4/12;  OK

 

Lp Imię i nazwisko Preferowany dzień treningów