Lista osób - spływ 20-08-11



Poniżej prezentujemy listę osób, które wyraziły chęć wzięcia udziału w spływie z Łomianek do Modlina. Z tej grupy będziemy mogli zaproponować jedynie 14 osobom udział w projektowym spływie. Zatwierdzenie kandydatury uzależnione było od dwóch parametrów tzn. terminu zgłoszenia oraz udziału we wprawkach.

Stan na dzień 18-08-2011

  

 

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w spływie
1 Sylwia Lebioda kajak 2-osobowy
2 Mariusz Lebioda kajak 2-osobowy
3 Hubert Szymański kanadyjka 1
4 Joanna Kurczewska kanadyjka 1
5 Beata Tuzimek kanadyjka 2
6 Grzegorz Boboli kanadyjka 2
7 Ewa Nicolusi-Golo kajak 2-osobowy
8 Mariusz Cybulski kajak 2-osobowy
9 Dominik Liberadzki  kanadyjka 3
10 Paweł Szczepski kanadyjka 3
11 Katarzyna Nowak kajak 1 
12 Jerzy Piętek kajak 1
13 Monika Marcinkiewicz kanadyjka 4
14 Piotr Salata kanadyjka 4

 

Lista rezerwowa
1 Agata Goździk kanadyjka 5
2 Marek Goździk kanadyjka 5

 

 

Osoby, które zgłosiły chęć wzięcia udziału w spływie,
a których z braku miejsc nie mogliśmy zaprosić.

1 Adam Kwaśniewski
2 Adam Wąs
3 Agata Zdzikowska
4 Agnieszka Radziuk
5 Aleksandra Kalicka
6 Alina Lenartowicz
7 Alona Zająć
8 Andrzej Magrys
9 Aneta Rostkowska
10 Anita Więch
11 Anna Jóźwiak
12 Anna Konefał
13 Anna Kurij
14 Anna Wołosik 
15 Artur Przybysz
16 Barbara & Leszek Wirski
17 Barbara Kryszkiewicz
18 czesław kornatka
19 Daniel Nowakowski
20 Diana Kawecka
21 Dorota Urbanowicz
22 Dorota Winczewska
23 Eliza Chodorowska
24 Elżbieta Bacia
25 Ewa Gołębowska
26 Grzegorz Skupniewicz
27 Hanna Sokołowska
28 Jacek Rutkowski
29 Jakub Zubowicz
30 Jausz Leśniewicz
31 Joanna Matalińska
32 Joanna Tomkiewicz
33 Justyna Kwika
34 Kacper Samul
35 Kamila Bura
36 Karolina Zieleniewska
37 Katarzyna Lewandowska
38 Krzysztof Knecht
39 Leszek Wirski
40 Maciej Pielachowski
41 Magdalena Kiełczewska
42 Małgorzata Kępa
43 Małgorzata Malinowska
44 Małgorzata Sokołowska
45 Małgorzata Wiaderny
46 Marcin Poznański
47 Marcin Wachulak
48 Arek Zdzikowski
49 Marek Malinowski
50 Mariola Grzechocińska
51 Mariusz Bura
52 Marlena Daniłowicz
53 Michael Gerlach & Aneta Rostkowska-Gerlach
54 Michał Spirzewski
55 Patryk Mataliński
56 Paulina Dominiak-Bienias
57 Pawel Kalicki
58 Paweł Szczepski Buraków
59 Rafał Pietkiewicz
60 Robert Kiełczewski
61 Robert Koliński
62 Robert Wlażło
63 Roksana Roszyk
64 Sylwester Lachiewicz
65 Sylwia Marczuk
66 Tomasz Kustra
67 Tomasz Orłowski
68 Tomasz Uflewski
69 Wanda Brzozowska