Sympatycy i kandydaci do KiM

Jeśli interesują Cię różne formy rekreacyjnego kajakarstwa, jeśli szukasz ludzi, którzy pływają o każdej porze roku, jeśli chcesz się uczyć i dzielić swoją wiedzą z innymi - zapraszamy do członkostwa w naszej grupie kajakowej. Działa ona w ramach Fundacji KiM.
Co roku, podczas jesiennego, dwudniowego spływu Wisłą z Kazimierza Dolnego do Warszawy (150 km) oficjalnie przyjmowane są kolejne osoby do naszego grona.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety:

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak mogę zgłosić swoją kandydaturę na członka kajakowej grupy KiM?

- możesz to zrobić samodzielnie poprzez wypełnienie ankiety kandydata na członka grupy kajakowej KiM
- możesz zostać zaproszona / zaproszony przez członka naszej grupy, od którego otrzymasz do wypełnienia ankiety kandydata na członka grupy kajakowej KIM

Jakie kryteria są brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o przyjęciu do KiM?

- twoje doświadczenie kajakarskie
- twoje pomysły, które chcesz zrealizować w ramach KiM
- twoje oczekiwania wobec KiM
- twoja zdolność do przepłynięcia dystansu 150 kilometrów w trakcie dwudniowego spływu. Dystans ten można pokonać w kajaku jedno lub dwuosobowym

Kto podejmie decyzję o przyjęciu mnie do KiM?

Decyzję o przyjęciu Twojej kandydatury musi podjąć jednogłośnie Zarząd i Rada Fundacji.

W jaki sposób finansowana jest działalność KiM?

Fundacja ma status Organizacji Pożytku Publicznego więc nie prowadzi działalności gospodarczej. Nasze wydatki pokrywane są z zasobów fundatora i darowizn wpłacanych m.in. przez członków KiM.

Czy przyjmowani są do grupy kajakarze pływający w kajakach dwuosobowych?

Tak, jeśli masz partnerkę lub partnera do dwójki. My preferujemy kajaki jednoosobowe.

Jak można zrezygnować z bycia członkiem KiM?

Wystarczy, że powiadomisz o swojej decyzji przedstawiciela Zarzadu lub Rady Fundacji?

Czy mogę być pozbawiony członkostwa w KiM?

Tak, jeśli taką decyzję większością głosów podejmie Zarząd i Rada Fundacji.

Dlaczego w grupie dominują mężczyźni?
Sami sobie zadajemy to pytanie. Panie są mile widziane.

Nie mam sprzętu kajakowego. Czy mogę być członkiem KiM-u?
Tak, Fundacja KiM posiada sprzęt kajakowy.

Czy w ramach grupy kajakarzy KiM organizowane są wspólne wyprawy, spływy, szkolenia.

Tak, komunikujemy się poprzez listę dyskusyjną. Każdy może zgłosić swój pomysł na wyprawę. W ten sposób również można zgłosić swoją chęć wzięcia udziału w wyprawie. Mamy nadzieję, że będziemy organizowali kilka corocznych imprez, wypraw lub szkoleń skierowanych do wszystkich członków naszej grupy.

Jeślim masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące członkowstwa w KiM, wypełnij i wyślij tę ankietę.