Aktualności / Nowości
  • 25-09-2016
Jesienny NW

Zapraszamy na jesienny nordic walking w Truskawiu

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Warszawskiego Zachodniego do bezpłatnego udziału w zajęciach nordic walking.
Spotykamy się 1 października o godzinie 9:00 na polanie w Truskawiu. Wspólnie z przewodnikiem po KPN pokonamy trasę 10 km.
Zadanie współfinansowane ze środków Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego.
Partnerem jest Kampinoski Park Narodowy.

Bezpłatne spacery ornitologiczne

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych spacerach ornitologicznych nad Wisłą

25 września i 9 października spotykamy się w Parku Młocińskiego.
Zbiórka o 9.00 na parkingu przy ul. Papirusów.

2 i 16 października spacerujemy w okolicach Mostu Siekierkowskiego.
Zbiórka o 9.00 na na Wale Miedzeszyńskim na przystanku Narodowa (119, 146, 147).
2 października spacer będzie połączony z obrączkowaniem!

Zachęcamy do zabrania lornetek i wygodnych butów do wędrowania.

Więcej informacji pod nr telefonu 606 225 863 lub pod adresem:
eliza@fundacjakim.pl

Spacery organizowane są w ramach zadania "Kajakowe i piesze wędrówki ornitologiczne", który finansuje m.st. Warszawa.

Plakat (kliknij link).

Mosty Warszawy - wyścig kajakowy na Warszawskiej Wisle

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyścigu Mosty Warszawy przygotowanym z myślą o miłośnikach kajakarstwa na warszawskiej Wiśle.
Celem wyścigu jest m.in. promocja kajakarstwa dla osób o różnym stopniu sprawności fizycznej. W tym roku zapraszamy do kategorii K1 kobiety, K 1 mężczyźni oraz K2 mikst. Zachęcamy osoby z niepełnosprawnością do udziału w kategorii mikst. Popłyniecie Państwo wspólnie z naszymi instruktorami.
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem:
606-225-863 lub emailowo: eliza@fundacjakim.pl

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Interesują Państwa ptaki żyjące na stałe lub okresowo nad warszawskim odcinkiem Wisły?
Macie ochotę obserwować je z wody lub lądu
w towarzystwie kompetentnych przewodników - ornitologów?

Jeśli tak, to zapraszamy osoby pełnoletnie 10 września na bezpłatny spływ kajakowy warszawskim odcinkiem Wisły lub do udziału w pieszych wędrówkach - bez ograniczeń wiekowych.

Zapisy telefoniczne pod numerem 606-225- 863
Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

KiMorskie Warsztaty Kajakowe - Bornholm 2016

Więcej informacji (kliknij link)

Partnerem programu jest KanoKajaki.pl

Stocznia kajakowa nad Krutynią

Zapraszamy osoby z niepełnosprawnością do udziału w bezpłatnym pięciodniowym turnusie, podczas którego uczestnicy wezmą udział w warsztatach szkutniczych, wykładach, codziennych wprawkach kajakowych zakończonych spływem Krutynią.

Wspierać Państwa będą nasi instruktorzy i wolontariusze.

Termin: 13-19 sierpnia br.

Miejsce pobytu: Stanica Wodna Zgon

Zapisy i informacje: 606225863 lub eliza@fundacjakim.pl

Projekt realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu z PFRON

Międzynarodowy spływ Wisłą
VISTULIADA 2016

Prezentujemy program tegorocznej Vistuliady (kliknij).

Bezpłatne zajęcia nordic walking w Puszczy Kampinoskiej

W majowe soboty zapraszamy do udziału w marszach nordic walking. Zajęcia prowadzą instruktorzy z naszej Fundacji.
Ze względu na upały spotykamy wcześniej tzn. o godzinie 8.00 na parkingu w Dąbrowie Leśnej (Łomianki) przy ul.Kampinoskiej.

Partnerem jest UM w Łomiankach i Kampinoski Park Narodowy.

Rajdy nordic walking w Puszczy Kampinoskiej

Na przełomie października i listopada Fundacja zorganizuje trzy rajdy na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego.
Pierwszy rajd jest imprezą zamkniętą, w której wezmą udział uczniowie Gimnazjum w Koczargach Starych.
Pozostałe dwa rajdy mają charakter otwarty. Szczególnie zapraszamy do udziału w rajdzie na dystansie 30 i 55 kilometrów, który odbędzie się 8 listopada. Osoby zainteresowane udziałem w tej imprezie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (kliknij link)

Rajdy zrealizowane zostaną w ramach projektu "Nordic walking w Puszczy Kampinoskiej", który otrzymał dofinansowanie z Powiatru Warszawskiego Zachodniego. Partnerami projektu jest Kampinoski Park Narodowy oraz Urząd Miejski w Łomiankach.